valorant indir

Valorant, Microsoft Windows için Riot Games tarafından oluşturulan ve başlatılan birden fazla oyuncu tarafından oynanabilen birinci şahıs nişancı oyunudur (FPS). League of Legends ölçeğinde, yakın gelecekte bir ortamda takım tabanlı bir taktik nişancı oyunudur. Oyuncular dünyanın her yerinden farklı ülkelerden ve kültürlerden gelen ajanları ve karakterleri yönetirler. Valorant’ı indirin ve bugün deneyin!

Riot, Rainbow Six Siege ve Counter Strike: Global Offensive’e benzer rekabetçi bir taktik nişancı oyunu olarak adlandırıyor. Oyun, 60 dakikaya kadar sürebilen toplam 25 tur ile 5’e 5’lik bir maçtır. Amaç, diğer ekip patlamasını durdurmak için herhangi bir bölgeye bir bomba veya Spike adı vermektir. Her iki takım da rakibini eleyip galibiyet golünü atabilir.

Orijinal Valorant lansmanı, kapalı bir Valorant Beta programının yaklaşık 2 aydır devam etmesinden sonra (önceki 7 Nisan’dan beri) 2 Haziran 2020’de gerçekleşti. Valorant için, 2021 büyük bir yıl oldu – lansmanından bu yana çevrimiçi oynanan en popüler oyunlardan biri haline geldi.

valorant indir

Valorant Modları

Ana oyun modu. Oyuncular hangi gruba veya takıma katılacaklarına, hücum eden takıma veya savunan takıma karar verirler. E her takım beş oyuncudan oluşur. Ajanlar, yetenekleri ve silahları satın alma konusundaki benzersiz becerileri ve ekonomik bilgileri ile bilinir. Oyunda bulunan silahlardan bazıları silah altı silahları, hafif makineli tüfekler, av tüfekleri ve tüfeklerdir. Otomatik ve yarı otomatik silahlar oyuncular tarafından doğru bir şekilde takılabilmek veya ateş edebilmek için ele alınmalıdır.

Standart oyun modu. Maç, 13 raunt kazanan ilk takımın maçın galibi olacağı 24 turdan oluşur. Bu modda, saldıranların ellerinde Spike adında bomba tipi bir cihaz var, çalışmak için bir siteye yerleştirilmiş. Hücum eden takım Spike’ı başarıyla patlatabilirse bir puan kazanabilir. Ancak, savunma takımı Spike’ı etkisiz hale getirebildiyse veya 100 saniyelik süre çoktan geçtiyse, takım bir puan alır.

Spike Rush modu. Maçın 7 raund’u var. İki takım, takımın kazanan ilan edilmesi için 4 raunt kazanması gereken maçı oynar. Bu modda, yüklemeler her tur için rastgeleyken ve saldıran takımın her oyuncusunun herhangi bir yere ekilmesi için çivi varken, oyunun uzunluğu azaltılabilir. Bu oyun CS GO’ya benzer.

Valorant for Money oyununu oynayın

İşte Valorant oynamak ve aynı zamanda para kazanmak için bir şans. Hepimiz Valorant’ın ne kadar bağımlılık yaptığını biliyoruz, ama ne yazık ki, halletmeniz gereken başka dünyevi işleriniz olduğu gibi saatlerce Valorant oynayamazsınız. Faturaları ödemek zorundasın, değil mi? Peki ya şimdi bu çok oyunculu taktiksel birinci şahıs nişancı oyununu oynarken para kazanabileceğinizi söylesek? Kulağa harika geliyor, değil mi? Tek yapmanız gereken BUFF uygulamasını indirmek ve arka planda çalışmasına izin vermek ve BUFF puanları kazanmaya başlayacaksınız.

Valorant’ı indirin ve hemen kazanmaya başla!

Valorant mobile’ın şimdilik kullanılamadığını unutmayın. Mobil Valorant sürümünün mevcut olup olmadığını görmek için yakında tekrar kontrol edin.

VALORANT’ı bilgisayarımda çalıştırabilir miyim? (Sistem Gereksinimleri)

5vs5 oyunu, çok çeşitli PC donanımlarında performans sergilemek için optimize edilmiştir ve küresel bir kitlenin rekabet etmesini sağlar.

Minimum Spec – Saniyede 30 kare:

İşlemci: Intel Core 2 Duo E8400
GPU: Intel HD 3000

Önerilen Teknik Özellikler – Saniyede 60 kare:

İşlemci: Intel i3-4150
GPU: Geforce GT 730

Üst düzey Spec – Saniyede 144+ kare:

İşlemci: Intel Core i5-4460 3.2GHz
GPU: GTX 1050 Ti

Bilgisayar donanım gereksinimleri:

Windows 7/8/10 64 bit
4GB RAM
1GB VRAM

Leave a Comment